Uskladnění pneu


Nemáte, kam schovat druhou sadu pneu či kol?

Využijte naši službu bezpečného uskladnění pneumatik (i včetně disků) během sezóny na půl roku až rok. Své pneumatiky či kola si můžete během uskladnění kdykoliv vyzvednout. Nemusíte tak svou druhou sadu pneumatik zabírat místo v garáži či někde na zahradě, kde by byly vystaveny povětrnostním vlivům. U nás budou vaše pneumatiky či kola pěkně v suchu a bezpečí.

Zajímá vás cena uskladnění pneu? Podívejte se na náš ceník.

Přečtěte si podmínky uskladnění pneu

Potvrzení o převzetí kompletu (reps. pneu nebo ráfků) se vydává formou dokladu o příjmu pneu k uskladnění.

V případě, že po uplynutí těchto 12 měsíců nebudou uskladněné pneumatiky přezuty nebo vyzvednuty ukladatelem a ani ve lhůtě 15 dnů od doručení výzvy k vyzvednutí pneumatik, je skladovatel oprávněn pneumatiky zlikvidovat bez nároku škody. O případné fyzické likvidaci bude pořízen likvidační protokol potvrzený skladovatelem. I v případě likvidace je ukladatel povinen skladovateli uhradit náklady na skladování uložené věci.

Ukladatel dále obdrží skladovací kartu se skladovacím číslem, kterou předloží skladovateli při výměně nebo vyzvednutí pneu.

Ukladatel může požadovat kdykoliv vydání věci (kompletu, pneu, ráfku) pokud jsou uloženy přímo na prodejně (servisu) a nebo do pěti dnů, pokud jsou uloženy mimo prodejnu v externím skladu.

Děkujeme za pochopení.

 

Máte zájem o uskladnění pneu?

Objednejte se k nám online na přezutí vašich pneu a druhou sadu u nás rovnou bezpečně uschovejte.

Vybrat termín